+38 (095) 041-80-20

+38 (067) 352-55-14

+38 (057) 712-55-00

triumf-v@triumf-v.com.ua

Болгарські тельфери електричні

Тельфер електричний - вантажопідйомне електричне одладнання, яке призначене для підйому, утримання, переміщення та опускання вантажів. Електричний тельфер є універсальним механізмом, і може бути використаний як окреме вантажопідйомне обладнання, так і в якості підйомного механізму кран-балок, мостових, козлових і консольних кранів.

Тельфери електричні можуть бути канатними і ланцюговими. Тельфер канатний володіє більш високою швидкістю пересування і підйому вантажу, що забезпечує максимально високу швидкість роботи, а також має більшу міцність і надійність в експлуатації. Тельфер ланцюговий має порівняно невелику вагу і компактність, тому гарантує максимальну зручність при виконанні робіт будь-якої складності в обмеженому просторі.

Електричні тельфери можуть використовуватися на відкритих майданчиках і в закритих приміщеннях. У приміщеннях з особливими вимогами використовуються канатні тельфери в ПБВ (пожежобезпечне виконання) або ВБВ (вибухобезпечне виконання) виконаннях.

Тельфери виробництва Болгарії зарекомендували себе як просте і надійне в роботі обладнання з тривалим терміном служби і гарантованою якістю, а також вони абсолютно безпечні у використанні, адже пройшли заводські і сертифікаційні випробування. Болгарський тельфер має високу продуктивність, довговічність, а також можливість заміни зношених деталей.

Тельфер болгарський може бути стаціонарний і пересувний. Тельфер пересувний комплектується візком пересування, який переміщається по монорельсу, а стаціонарний тельфер монтується без можливості пересування або на візок мостового крана. Управління тельфером електричним здійснюється з дистанційного пульта керування. Завдяки тельферу електричному можна максимально швидко перемістити вантаж в потрібну точку периметра його роботи.

ТОВ «Триумф-В» пропонує купити тельфер болгарський новий або б/в (відновлений, з гарантією), в/п від 0,5 т до 10 т, висотою підйому від 6м.